POZOR, změna poplatků za celoroční umístění karavanů. Více v sekci "ceník ubytování".                                                    

Autokemp Hradec se nachází v meandru řeky Ohře 6 km od historického královského města Kadaň směrem na Žatec . Toto krásné prostředí je rájem pro rybáře a houbaře. Ve vzdálenosti 15 km od ATC se nachází město Klášterec nad Ohří s pěkným zámkem a parkem. Světoznámé lázně Karlovy Vary jsou vzdálené 40 km. Také doporučujeme návštěvu zámku Krásný Dvůr s rozsáhlým parkem nebo blízkého hradu Hasištejn

Autokemp nabízí zejména místa pro karavany s využitím elektrické přípojky (možnost celoročního umístění karavanů), dále 18 čtyřlůžkových chatiček, 6 karavanů s dřevěným přístřeškem k pronajmutí, mobilheim a místa pro stany. Parkování přímo u chatek.

Možnost vlastního ohniště, palivové dřevo (50 Kč. přepravka) k dispozici na recepci.

K vybavení autokempu patří nové sociální zařízení, (WC, výlevka pro chemické WC, sprchy, mytí nádobí). Dále restaurace s možností stravování, venkovní posezení, krámek, kde je možno denně nakoupit čerstvé pečivo, základní potraviny včetně chlazených masných a mléčných výrobků, hygienických potřeb, grilovací uhlí atd. Přímo v autokempu je možné vyměnit plynové lahve.

Součástí areálu je přírodní koupaliště (není sledována kvalita vody, koupání na vlastní nebezpečí). Sportovní hřiště na nohejbal, volejbal a tenis. Stoly na stolní tenis. Možnost zapůjčení veškerého vybavení pro tyto sporty. Dětské atrakce, pískoviště, kolotoče, houpačky, prolézačky se skluzavkou, trampolína, lanová lávka a dětský koutek pro nejmenší s možností využití různých odrážedel a šlapohybů zdarma.

Možnost zapůjčení horských kol (50 - 100 Kč. na den podle typu kola), Aqua Skipperu, nafukovacích člunů a pramice. Dále možnost zapůjčení grilu s elektrickým pohonem a objednání předuzeného selete.

V sezóně každou sobotu hrajeme k tanci a poslechu.

V restauraci a její blízkosti je WiFi připojení k internetu zdarma.

Těšíme se na Vaší návštěvu. S pozdravem Jiří Malý a kolektiv zaměstnanců ATC Hradec.

Předpověď počasí pro oblast autokempu

Předpověď počasí

Poslední aktualizace stránek 2.5. 2018

logo kempu


bannery

počítadlo
Kemp Roku
Copyright 2006 by Marfi | všechna práva vyhrazena / webmaster - mirabu 2012 - 2018/ text correction Hana S.